Форум-Авто

Чому BILSTEIN B4?

Після того як в кінці 90-х стався черговий технологічний прорив, та thyssenkrupp Bilstein GmbH разом з Mercedes-Benz розробили систему активного модуля пневматичної підвіски, автопром випустив на ринок значну кількість автівок, обладнаних активною пневмопідвіскою.

Це автомобілі «преміум»-класу, позашляховики, автівки топ-сегменту, середнього класу, комфортабельні мікроавтобуси, Mercedes-Benz S-, E-, M-, R-, GL-класу, моделі BMW Х5, 7-серії, VW Touareg, Porsche Cayenne, Jaguar X350, Land Rover Discovery, Range Rover та ін. Також авто середнього класу, як, наприклад, Mercedes C-класу нового покоління.

 

Революційна конструкція пневмомодуля, створеного Bilstein для авто- конвеєру, дозволяє поєднати в одній деталі демпфування, підвіску та регу- лювання кліренсу. Принцип роботи пневматичної підвіски BILSTEIN: • Зміна тиску повітря в пневмопружині забезпечує регулювання клірен- су та оптимальне налаштування його рівня під будь-яке навантаження, ди- намічний чи бездоріжний режими експлуатації та технічний стан автомобіля. • Електромагнітний клапан дає можливість оптимального налаштуван- ня демпфування під різне навантаження та умови експлуатації. Таким чином гарантуються завжди оптимальні якості комфорту і керова- ності та максимум безпеки завдяки високому резерву потужності.
 
 
Революційна конструкція пневмомодуля, створеного Bilstein для авто-конвеєру, дозволяє поєднати в одній деталі демпфування, підвіску та регулювання кліренсу.
Принцип роботи пневматичної підвіски BILSTEIN:
• Зміна тиску повітря в пневмопружині забезпечує регулювання кліренсу та оптимальне налаштування його рівня під будь-яке навантаження, динамічний чи бездоріжний режими експлуатації та технічний стан автомобіля.
• Електромагнітний клапан дає можливість оптимального налаштування демпфування під різне навантаження та умови експлуатації.
Таким чином гарантуються завжди оптимальні якості комфорту і керованості та максимум безпеки завдяки високому резерву потужності.
Крім OES та пневмомодулів BILSTEIN B4, що здатні забезпечити повну функціональність оригінальної пневмопідвіски (як з автоконвеєру), сьогодні на вторинному ринку запчастин пропонуються ще й продукти від постачальників «афтермаркета» з привабливо низькою ціною, але з обмеженою функціональністю та іншою якістю. Вибираючи таку «вигідну» альтернативу для ремонту свого автомобіля, споживач не завжди чітко усвідомлює, що він насправді отримує і на чому заощаджує.

У чому полягає відмінність між модулями OES чи BILSTEIN B4 та дешевшими «альтернативами»?

Постачальниками афтермаркета пропонуються головним чином два варіанти дешевих «пневмомодулів»: це відновлена б/у деталь або ж новий продукт, але виготовлений не за оригінальною технологією і тому не здатний забезпечити повну функціональність оригінальної підвіски.

Нижча вартість відновлених модулів пневматичної підвіски звичайно надає їм конкурентних переваг у порівнянні з ціною на нові модулі, але це може виявитись сумнівною перевагою. Справа в тому, що технологія відновлення передбачає тільки відновлення-заміну гумової камери, а амортизатор та його електромагнітний клапан жодним чином не відновлюються, тобто залишаються старими. Ні їх реальний пробіг, ні залишок ресурсу визначити неможливо. (Ілюстрація 1.) Таким чином, постачальник такої продукції пропонує споживачу далі експлуатувати деталі, що вже піддавались зношуванню.

Перевірка інших дешевих пропозицій на вторинному ринку запчастин, показала, що продукт взагалі виготовлено за технологією, яка не передбачена автовиробником, де замість електромагнітного клапану є тільки його муляж, а електромагніт лише імітує роботу клапану для бортової електроніки без практичної можливості регулювання характеристик демпфування (Ілюстрація 2.) Таким чином автомобіль взагалі позбувається можливості регулювати «жорсткість» підвіски, що передбачено оригінальною підвіскою автовиробника. Тобто тепер регулювання сили демпфування не можливе, підвіска стає пасивною. Монтуючи таку деталь, споживач заощаджуєте на передбаченій автовиробником функціональності підвіски та позбавляє себе усіх властивих їй переваг та резерву надійності та безпеки!

Коли вибір між «вже не такий» або «ще не такий» :

Звичайно, споживач має обирати сам. Та можливість вибору є благом, коли вибір усвідомлений, тобто, коли споживач розуміє та приймає відповідальність за можливі наслідки чи розчарування. Адже при покупці автомобіля він не лише обрав набір можливих функцій, але й заплатив за їх додаткову вартість. Ремонт дешевими запчастинами може позбавити автовласника вже звичної для нього функціональності та позначитись не тільки на втраті комфорту.

Тому для тих, кому насправді важливо «бути, а не здаватись», кому важливі і комфорт, і безпека єдиною справді адекватною альтернативою оригінальному пневмомодулю підвіски може бути пневмомодуль BILSTEIN B4 від thyssenkrupp Bilstein GmbH – розробника та постачальника пневмомодулів для OE та OES.

Монтуючи пневмомодулі BILSTEIN B4, споживач зберігає якість оригінального обладнання свого автомобіля та100%-функціональність пневмоподвіски, як це і було первинно передбачено автовиробником для конкретної моделі. А разом з тим і відмінну керованість, надійність гальмування та чудову курсову стабільність, як в перший день експлуатації.

Підбір пневмомодулів BILSTEIN B4 в оригінальному он-лайн каталозі, на сайті виробника www.bilstein.com Замовляти краще через офіційних українських дистриб’юторів, їх перелік теж є на сайті.
Матеріал підготовлено представництвом «ІХР Україна».
 
назад на главную | все новости магазина »
На главную Добавить в избранное Написать письмо